Mød Teknologipagtens sekretariat

Christian Vintergaard

CEO

christian@ffefonden.dk

+45 2875 4191

Dorte Kousgaard

Direktionssekretær

dorte@ffefonden.dk

6545 2466 / 4032 9990

Anja Ougaard

Sekretariatschef

anja@ffefonden.dk

+45 4132 4697

Kasper Bentsen

Relations Manager

kasper@teknologipagten.dk

+45 3149 8188

Kia C. K. Sørensen (barsel)

Event- og udviklingskonsulent

kia@teknologipagten.dk

+45 2858 8483

Mikael Mousten Andreassen

Strategisk eventmanager

mikael@teknologipagten.dk

Steen Sørensen

Økonomichef

steen@ffefonden.dk

+45 2460 1569

Mette Kjørup

Projektadministrator

mettek@ffefonden.dk

6545 2465

Sigurd Schou Madsen

Kommunikations- og pressechef

sigurd@ffefonden.dk

+45 9137 3110

Julie Kjær Andersen

Presse- og kommunikationskonsulent

julie@teknologipagten.dk

+45 2636 2276

Niels Kochiya

IT-konsulent og Creative Director

niels@ffefonden.dk

+45 3699 0506

Cecilie Copeland Beksgaard

Projektleder og udviklingskonsulent

cecilie@teknologipagten.dk

+45 3160 1897

Anders Rasmussen

Chef for Grundskole & Ungdomsuddannelser

anders@ffefonden.dk

65 45 24 27 / 29 25 06 75

Emilie Normann

Chef for forskning, analyse og videregående uddannelser

emilie@ffefonden.dk

+45 2065 6551

Casper Petersen

Analytiker

casper@teknologipagten.dk

+45 3126 3431

Lars Seidelin

Forsker, PhD

lars@teknologipagten.dk

+45 4236 4854